Bezoek onze vernieuwde website op www.jecor.nl

Nieuws>>Vochtregulerende folies

Zekerheid tot in detail

De kwaliteit van een gebouw valt of staat met de kwaliteit van de gebruikte materialen, maar ook met de kwaliteit van de verwerking ervan.
In hellende daken en gevels worden veelal twee soorten folie verwerkt, te weten: (rood) dampremmende folies of dampdichte folies aan de warme zijde en (blauw) dampdoorlatende of damp-open folies aan de koude zijde van de constructie. Het luchtdicht afwerken van de warme zijde van de constructie is van essentieel belang om inwendige condensatie te voorkomen. Het verdient de voorkeur aan de koude zijde een waterdichte damp-open folie te verwerken, omdat met deze folie het minste risico wordt gelopen op inwendige condensatie.

waterdicht
damp-open
foto Miofol 125 AV
 
foto polytex 3
Miofol 125 AV is een 5 laagse gelamineerde dampdichte folie   Polytex 3 is een waterdicht, damp-open, uit drie lagen samengesteld spinvlies membraan


Meer informatie

Dit produkt is te bestellen via tel. 0341 36 96 36, maar u kunt natuurlijk ook langs komen in onze showroom aan de Hoge Eng West 14 te Putten.

logo pdf bestand

Download toepassingsmatrix vochtregulerende folies voor de bouw (449 kb)

Voor een uitgebreide beschrijving en productspecificatie kunt u ook terecht op de website van Meuwissen.

logo Jecor nieuws

Datum: 30 september 2004

Onderwerp: Vochtregulerende folies
Bron: Meuwissen
Meer informatie: www.meuwissen.nl

Hoge Eng West 14, 3882 TR Putten
Postbus 5, 3880 AA Putten

|

Tel.: 0341-36 96 36
Fax: 0341-36 96 37