| Met de nieuwe ladderstop van Jecor voorkomt u het wegglijden van ladders |
| maandag, 23 november 2009 00:00 |
|
Nieuwe ladderstopDe ladderstop is zo ontworpen dat, bij juist gebruik, de kans dat uw ladder wegglijdt tot een minimum wordt beperkt. Een mix van hoogwaardige rubbersoorten, polymeren en katalysatoren zorgt voor een optimale stroefheid. De open structuur geeft een groter contactoppervlak met de ondergrond hetgeen een uitmuntende antislip coëfficient garandeert.Dit alles id door TNO getest. Door de ladderstop bij hoge druk en temperatuur te produceren ontstaat een product met een lange levensduur en is het bestand tegen een hoge puntbelasting. Tevens is hij uitgevoerd in zeer slijtvast rubber met SBR 70 shore. Het product is 100% recyclebaar.
Veilig op uw ladder:
Gebruiksaanwijzing:
Leg de ladderstop op de plek waar uw ladder moet komen te staan. Zorg ervoor dat er onder de stop geen losliggende delen liggen. Plaats uw ladder met de poten tegen de opstaande rand aan de kant waar de ladderstop geribbeld is. De ladder moet altijd worden opgesteld in een hoek van ongeveer 75 graden. De ladderstop kan op een harde ondergrond een maximale belasting van 150 kg. verdragen.
Garantie:
De ladderstop is getest door TNO en voldoet aan het warenbesluit NEN 2484 ladders en trappen. De ladderstop wordt onder ISO 9001:2000 geproduceerd.
Meer informatie
Dit product (art.nr. 1826856) is te bestellen via tel. 0341 36 96 36, of per e-mail. |







